• TEL.: +48 512 034 700
  • E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 APLANET
"Zaświadczamy, że Pan Łukasz Matuszewski współpracuję z naszym biurem jako pilot wycieczek od 2 lat. W pracy cechuje go entuzjazm, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich oraz doskonałe umiejętności organizacyjne, obowiązkowość i zaradność. Uczestnicy wycieczek podziwiają Pana Łukasza za doskonałą znajomość historii, orientację w terenie oraz inteliegencję i poczucie humoru."
10.01.2013
 ACCESIBLE
"Jesteśmy zadowoleni z pracy Pana Łukasza, cenimy zangażowanie, opiekę, indywidualne podejście do każdej grupy. Jego praca pozytywnie wpływa na wizerunek naszego biura i zadowolenie klientów. Potrafi dostosować się do różnych sytuacji. Mamy nadzieję na dalszą współpracę i rekomendujemy Pana Łukasza Matuszewskiego jako doświadczonego pilota dla grup objętych specjalną troską."
20.01.2013
 ALFA TOUR
"Uczestnicy wycieczek chwalą Pana Łukasza za doskonałą znajomość historii, przekazywanie ciekawych informacji oraz poczucie humoru. Nasze biuro poleca Pana Łukasza jako sprawdzonego i doświadczonego pilota."
23.06.2011
 ALIENA TOURS
"Jako pilot cechuje się entuzjazmem, doskonałym kontaktem z grupą, umiejętnością odpowiedniego zarządzania i kierowania nią, jak i również doskonałą wiedzą z zakresu historii czy geografii miejsc, w których odbywają się powierzone mu wycieczki. Uczestnicy grup zadowoleni są z wycieczek, w których Pan Łukasz występuje w roli pilota wycieczek, widząc w nim profesjonalistę, któremu można zaufać."
27.07.2012
 AVANGARDE GROUP
"Pan Łukasz współpracował z nami między innymi w charakterze komentatora rozgrywek sportowych oraz jako pilot – animator grup na wyjazdach Incentive. Pan Łukasz bardzo dobrze wykonuje powierzone mu obowiązki. Jako pracownik jest odpowiedzialny oraz dobrze zorganizowany. Posiada odpowiednie umiejętności. Potrafi radzić sobie w sytuacjach awaryjnych."
02.03.2011
 DOMINIKA
"Serdecznie dziękujemy Panu Łukaszowi Matuszewskiemu za współpracę w latach 2009 - 2012 w zakresie pilotażu. Jesteśmy zadowoleni z pracy Pana Łukasza, cenimy zaangażowanie, opiekę, indywidualne podejście do każdej grupy. Jego praca pozytywnie wpływa na wizerunek naszego biura i zadowolenie klientów"
21.07.2012
 
 HATI
"W naszym odczuciu, Pan Łukasz jest bardzo dobrym pilotem wycieczek, a potwierdzają to relacje uczniów i opiekunów, z którymi jeździł na wycieczki szkolne. Jako pilot jest odpowiedzialny oraz dobrze zorganizowany. Posiada dużą wiedzę. Mimo młodego wieku potrafi kierować grupą i radzić sobie w sytuacjach awaryjnych."
04.03.2011
 KORSARZ
"Serdecznie dziękujemy Panu Łukaszowi Matuszewskiemu za współpracę w roku 2013 w zakresie pilotażu. Pan Łukasz wykazał się sumiennością przy realizacji programu wycieczek do Chorwacji."
01.10.2013
 


MAKA TOUR 
"W pracy pilota bardzo ważna jest komunikacja pomiędzy grupą, pilotem a kierowcami. Pan Łukasz radzi sobie z tym świetnie. Swoją energią i zapałem zaraża innych. Cechuje go łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich, doskonałe umiejętności organizacyjne i zaradność w sytuacjach niespodziewanych. Opowiadając informację o zwiedzanych miastach i obiektach nie brakuje ciekawostek i dowcipów. "
09.10.2013
 


NO LIMIT TRAVEL
"Dziękujemy Panu Łukaszowi Matuszewskiemu za współpracę w zakresie pilotażu grup pielgrzymkowych do Włoch w roku 2013"
23.10.2013 
 
 


OSKAR
"Pan Łukasz jest dobrym pilotem wycieczek. Jako pilot jest sumienny oraz dobrze zorganizowany. Posiada dużą wiedzę. Potrafi kierować grupą i radzić sobie w sytuacjach awaryjnych. Polecamy usługi świadczone przez Pana Łukasza Matuszewskiego, jako sprawdzone i solidne. Zamierzamy z nim dalej współpracować w tym roku, jak i w kolejnych."
01.03.2011
 


SPORTOM
"Biuro Podróży SPORTOM informuję, iż Pan Łukasz Matuszewski pilotował organizowane przez nas wyjazdy. Wykazał się sumiennością przy realizacji programu wycieczek. Posiada szeroką wiedzę oraz łatwość nawiązywania kontaktów z turystami. W sytuacjach awaryjnych potrafi znaleźć najkorzystniejsze rozwiązania. Polecamy go jako sprawdzonego pilota. Zamierzamy nadal kontynuować z nim współpracę."
22.07.2012
 


TEXT-TOURIST
"Biuro Podróży TEXT - TOURIST, chce zarekomendować usługi świadczone przez Pana Łukasza Matuszewskiego. W naszym odczuciu, Pan Łukasz jest bardzo dobrym pilotem wycieczek. Jako pilot jest odpowiedzialny oraz dobrze zorganizowany. Posiada dużą wiedzę. Potrafi kierować grupą i radzić sobie w sytuacjach awaryjnych."
01.03.2011
 


WILD HOLIDAYS
"Biuro Podróży Wild Holidays informuję, że Łukasz Matuszewski wielokrotnie pilotował organizowane przez nas wyjazdy zarówno krajowe i zagraniczne (Alpy Francuskie i Włoskie). Podobnie jak w latach ubiegłych wykazał się sumiennością przy realizacji programu wycieczek. Posiada szeroką wiedzę oraz łatwość nawiązywania kontaktów z turystami. W latach 2009 – 2010 Pan Łukasz pracował w naszym biurze tworząc oferty zimowe i letnie. Pomimo młodego wieku posiada już ogromne doświadczenie. Cenimy sobie jego profesjonalizm i zaangażowanie. Polecamy go jako sprawdzonego pilota."
26.06.2011
 


VIATOR
"Ostatnio pilotował dla nas wyjazd sylwestrowy do Włoch. Głównym punktem programu była zabawa sylwestrowa w Rzymie. Pan Łukasz jest osobą potrafiącą radzić sobie w sytuacjach ekstremalnych. Potrafi zapanować nad grupą i rozładować negatywne napięcie."
25.01.2013